Kamieniarstwo

Nagrobki

Galanteria nagrobna

 

Liternictwo

Tablice pamiątkowe

 

Portrety

Podesty

 

Jako producent oferujemy: blaty granitowe, blaty marmurowe, pomniki, parapety, schody, rzeźby, płaskorzeźby, fontanny ogrodowe, kominki i ​pomniki​, między innymi z granitu piaskowca i marmuru​. Wszystko tworzymy z kamienia naturalnego, importowanego przez nas z różnych miejsc na świecie.

Zajmujemy się kompleksową realizacją ​nowoczesnych i tanich nagrobków ​o różnych wzorach​. Do nich oferujemy dodatki, takie jak na przykład: wazony, misy, podstawki pod znicze, wizerunki albo ławeczki nagrobne. Wykonujemy także rycie w kamieniu​. Korzystamy z w pełni mobilnego sprzętu, który pozwala nam na piaskowanie ​liter ​na cmentarzu. Sami dobieramy krój pisma, dzięki czemu nie ma obaw, że nowe litery będą różnić się od starych. Możemy zająć się również ich renowacją i malowaniem. Tego typu ofertę mamy jako jedni z nielicznych w ​Warszawie​ i Polsce.

Wykonujemy także portrety i robimy to metodą komputerową. Używamy jednej z najbardziej nowatorskich maszyn pozwalających na tworzenie bardzo dokładnych grafik w kamieniu. Uzyskujemy idealne odzwierciedlenie zdjęcia, z widocznymi detalami. Oferujemy również podesty, między innymi z kostki granitowej lub bauma oraz tablice pamiątkowe o różnych kształtach i kolorach.

Mamy własne wzory, które spełniają oczekiwania Klientów. Wykonujemy jednak również zamówienia indywidualne — możesz dostarczyć nam własny projekt. Podejmiemy się realizacji nawet najbardziej wymyślnych projektów.

Zapraszamy do sprawdzania naszej galerii, gdzie znajdziecie wiele z wykonanych przez nas projektów związanych z ​kamieniarstwem nagrobkowym​.